Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

Avdelningen för Laboratoriemedicin - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Avdelningen för Laboratoriemedicin

Del av Institutionen för biomedicin vid Sahlgrenska akademin

Avdelningen för Laboratoriemedicin
Sahlgrenska universitetssjukhuset
413 45 Göteborg
Leveransadress: Gula stråket 8, 413 45 Göteborg
Besöksadress: Gula stråket 8, 413 45 Göteborg


Avd-/sektionschef, inst: Göran Larson

Visar 1 - 50 av 96

Namn Titel Telefon E-post
Dahlqvist, Annika Amanuens annika.dahlqvist@gu.se
Omar Ahmed, Naima Amanuens naima.omar.ahmed@gu.se
Salahuddin, Sabin Amanuens sabin.salahuddin@gu.se
Sunnerhagen, Ylva Amanuens ylva.sunnerhagen@gu.se
Angerfors, Annelie Doktorand annelie.angerfors@gu.se
Berger, Karoline Doktorand karoline.berger@gu.se
Delsing Malmberg, Erik Doktorand erik.malmberg@gu.se
Filges, Stefan Doktorand stefan.filges@gu.se
Gustafsson, Anna Doktorand anna.gustafsson.3@gu.se
Jonasson, Emma Doktorand 031-786 6738 emma.jonasson@llcr.med.gu.se
Kakay Afshari, Maryam Doktorand maryam.kakay.afshari@gu.se
Lindén, Malin Doktorand 031-786 6738 malin.linden@gu.se
Marcó de La Cruz, Berta Doktorand berta.marco.de.la.cruz.2@gu.se
Martinez-Monleon, Angela Doktorand angela.martinez-monleon@gu.se
Nikpour, Mahnaz Doktorand mahnaz.nikpour@gu.se
Persson, Emma Doktorand emma.h.persson@gu.se
Starnberg, Karin Doktorand karin.starnberg@gu.se
Wenger, Anna Doktorand anna.wenger@gu.se
Östlund, Anders Doktorand anders.ostlund@gu.se
Andersson, Ellinor Doktorand/​projektass 031-786 6750 ellinor.andersson@llcr.med.gu.se
Mthembu, Yolanda Doktorand/​projektassistent yolanda.mthembu@gu.se
Olsson Lindvall, Martina Doktorand/​projektassistent 031-343 4805 martina.olsson@gu.se
Bergström, Anders Doktorandanställning 031-342 6160 anders.bergstrom@gu.se
Kåbjörn, Christina Doktorandanställning 031-342 6613 christina.kabjorn@gu.se
Bhadury, Joydeep Forskarassistent joydeep.bhadury@gu.se
Sterky, Fredrik Forskarassistent 031-786 5357 fredrik.sterky@gu.se
Andersson, Mattias Forskare 031-786 6733 mattias.andersson@llcr.med.gu.se
Arvidsson, Yvonne Forskare, Doktor 031-786 3151 yvonne.arvidsson@gu.se
Carén, Helena Forskare 031-786 3838 helena.caren@clingen.gu.se
Hedberg Oldfors, Carola Forskare carola.oldfors@gu.se
Kling, Teresia Forskare, Civilingenjör och matematiker med inriktning mot systembiologi teresia.kling@gu.se
Leiva Arrabal, Maria Del Carmen Forskare maria.carmen.leiva@gu.se
Löfgren, Maja Forskare maja.lofgren@gu.se
Rhost, Sara Forskare sara.rhost@gu.se
Ruetschi, Ulla Forskare 031-342 7707 ulla.ruetschi@clinchem.gu.se
Sikora, Per Forskare 031-786 5498 per.sikora@gu.se
Stanne, Tara Forskare 031-343 6526 tara.stanne@neuro.gu.se
Svanström, Andreas Forskare andreas.svanstrom@gu.se
Tejera Nevado, Paloma Forskare paloma.tejera.nevado@gu.se
Visuttijai, Kittichate Forskare kittichate.visuttijai@gu.se
Österlund, Tobias Forskare tobias.osterlund@gu.se
Andersson, Lisa Forskare, biträdande lisa.andersson.3@gu.se
Djos, Anna Forskare, biträdande 031-343 4157 anna.djos@clingen.gu.se
Inge, Linda Forskare, biträdande 031-786 6750 linda.inge@gu.se
Kaminski, Debora Forskare, biträdande debora.kaminski@gu.se
Li, Junrui Forskare, biträdande junrui.li@gu.se
Luna Santa-María, Manuel Marceliano Forskare, biträdande manuel.marceliano.luna.santa-maria@gu.se
Olsson, Maria Forskare, biträdande maria.olsson@clinchem.gu.se
Salerno, Simona Forskare, biträdande simona.salerno@gu.se
Sjöberg, Rose-Marie Forskare, biträdande rose-marie.sjoberg@clingen.gu.se

Visar 1 - 50 av 96

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?