Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

Reproduktiv och perinatal hälsa - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Reproduktiv och perinatal hälsa

Del av Institutionen för vårdvetenskap och hälsa  vid Sahlgrenska akademin

Reproduktiv och perinatal hälsa
Box 457
405 30 Göteborg
Leveransadress: Arvid Wallgrens backe hus 4, 413 46 Göteborg
Besöksadress: Arvid Wallgrens backe hus 1 och 2, 413 46 Göteborg


Avd-/sektionschef, bitr, inst: Helen Elden

Visar 1 - 13 av 13

Namn Titel Telefon E-post
Berg, Marie Professor/​barnmorska, Anknuten till Göteborgs universitet Centrum för Personcentrerad Vård, GPCC 031-786 6084 marie.berg@fhs.gu.se
Bogren, Malin Forskare malin.bogren@gu.se
Bogren, Malin Universitetslektor malin.bogren@gu.se
Elden, Helen Universitetslektor/​barnmorska, Avd-/​sektionschef, bitr, inst 031-786 2354 helen.elden@gu.se
Hansson, Malin Doktorand 031-786 6094 malin.hansson@fhs.gu.se
Holter, Herborg Universitetslektor/​barnmorska herborg.holter@gu.se
Jangsten, Elisabeth Universitetslektor 031-786 6053 elisabeth.jangsten@gu.se
Lindén, Karolina Universitetslektor, biträdande 031-786 6105 karolina.linden@gu.se
Lundgren, Ingela Professor/​barnmorska 031-786 6052 ingela.lundgren@gu.se
Nyman, Viola Universitetslektor, adjungerad 031-786 6106 viola.nyman@gu.se
Premberg, Åsa Universitetslektor 031-786 6087 asa.premberg@gu.se
Thorgeirsdóttir, Lilja Doktorand 031-786 6822 lilja.thorgeirsdottir@gu.se
Wessberg, Anna Universitetsadjunkt 031-786 6033 anna.wessberg@gu.se

Visar 1 - 13 av 13

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?