Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

Lärande och ledarskap för hälsoprofessioner - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Lärande och ledarskap för hälsoprofessioner

Del av Institutionen för vårdvetenskap och hälsa  vid Sahlgrenska akademin

Lärande och ledarskap för hälsoprofessioner
Box 457
405 30 Göteborg
Leveransadress: Arvid Wallgrens backe hus 4, 413 46 Göteborg
Besöksadress: Arvid Wallgrens backe hus 1 och 2, 413 46 Göteborg


Avd-/sektionschef, inst: Monica Pettersson

Visar 1 - 44 av 44

Namn Titel Telefon E-post
Kaarre, Janina Helena Kaarina Amanuens janina.helena.kaarina.kaarre@gu.se
Mahmoud, Ahmad Amanuens ahmad.mahmoud@gu.se
Pirhonen, Laura Doktorand 031-786 6063 laura.pirhonen@economics.gu.se
Rosenlund, Lena Doktorand 031-786 6833 lena.rosenlund@gu.se
Lepp, Margret Professor, Vårdvetenskap, Omvårdnad, Vårdpedagogik, Dramapedagogik, Pedagogik 031-786 6016 margret.lepp@gu.se
Carlström, Eric Professor/​sjuksköterska, Fil. dr. i Offentlig förvaltning med ek. inr 031-786 6104 eric.carlstrom@gu.se
Lindström Kjellberg, Irma Senior rådgivare irma.lindstrom@fhs.gu.se
Boerenbeker, Pernilla Sjuksköterska pernilla.boerenbeker@gu.se
Englund, Jesper Sjuksköterska jesper.englund@gu.se
Norrman, Erik Sjuksköterska erik.norrman@gu.se
Weidestam, Camilla Undersköterska 031-786 6019 camilla.weidestam@gu.se
Andersson, Erika Universitetsadjunkt 031-786 5746 erika.andersson@gu.se
Borg, Britt Universitetsadjunkt britt.borg@fhs.gu.se
Bronäs Sandberg, Carina Universitetsadjunkt 031-786 6070 carina.bronas.sandberg@gu.se
Dahl, Ingalill Universitetsadjunkt 031-786 6753 ingalill.dahl@gu.se
Franck Wihlborg, Maria Universitetsadjunkt maria.franck.wihlborg@gu.se
Freytag, Louise Universitetsadjunkt 031-786 6051 louise.freytag@gu.se
Gadd, Ewa Universitetsadjunkt 031-786 6095 ewa.gadd@gu.se
Johansson, Karin Universitetsadjunkt 031-786 3371 karin.johansson.5@gu.se
Lindberg, Malin Universitetsadjunkt 031-786 1071 malin.lindberg@gu.se
Ohlauson, Kerstin Universitetsadjunkt 031-786 6003 kerstin.ohlauson@gu.se
Hagelqvist, Lena Universitetsadjunkt, adjungerad lena.hagelqvist@gu.se
Dahlberg, Helena Universitetslektor 031-786 6195 helena.dahlberg@gu.se
Dencker, Anna Universitetslektor, Sjuksköterska, Barnmorska, Fil. Dr., Docent i Reproduktiv och perinatal hälsa 031-786 6099 anna.dencker@gu.se
Fatahi, Nabi Universitetslektor, Röntgensjuksköterska, med lic, med dr 031-786 6002 nabi.fatahi@gu.se
Gyllensten, Hanna Universitetslektor hanna.gyllensten@gu.se
Hedemalm, Azar Universitetslektor, Internationell akademisk koordinator 031-786 5684 azar.hedemalm@gu.se
Lagström, Annica Universitetslektor 031-786 2360 annica.lagstrom@gu.se
Löfqvist, Chatarina Universitetslektor chatarina.lofqvist@gu.se
Magnusson, Ann-Sofie Universitetslektor 031-786 6055 ann-sofie.magnusson@gu.se
Persson, Lars-Olof Universitetslektor lars.persson@fhs.gu.se
Wallengren Gustafsso, Catarina Universitetslektor 031-786 6015 catarina.wallengren@gu.se
Åhlström, Linda Universitetslektor 031-786 2350 linda.ahlstrom@gu.se
Axelsson, Åsa Universitetslektor/​sjuksköterska, Avhandling: Livräddar HLR: Effekter, attityder och reaktioner. Kar... 031-786 2331 asa.axelsson@fhs.gu.se
Berg, Linda Universitetslektor/​sjuksköterska 031-786 6082 linda.berg@fhs.gu.se
Björck, Lena Universitetslektor/​sjuksköterska 031-786 6040 lena.bjorck@gu.se
Falk Erhag, Hanna Universitetslektor/​sjuksköterska 031-786 6077 hanna.falk@gu.se
Holmberg, Christopher Universitetslektor/​sjuksköterska, leg. sjuksköterska 031-786 1852 christopher.holmberg@gu.se
Koinberg, Ingalill Universitetslektor/​sjuksköterska 031-786 6023 ingalill.koinberg@gu.se
Oxelmark, Lena Universitetslektor/​sjuksköterska, Klinisk lektor, Medicine doktor 031-786 6089 lena.oxelmark@gu.se
Pettersson, Monica Universitetslektor/​sjuksköterska, Avd-/​sektionschef, inst 031-786 6045 monica.pettersson@gu.se
Rosengren, Kristina Universitetslektor/​sjuksköterska, Forskning inom förbättringsarbete och vårdledarskap inom vård och ... 031-786 6059 kristina.rosengren@gu.se
Ulin, Kerstin Universitetslektor/​sjuksköterska 031-786 2313 kerstin.ulin@gu.se
Boerenbeker, Pernilla Utbildningssamordnare 031-786 2175 pernilla.boerenbeker@gu.se

Visar 1 - 44 av 44

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?