Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

SOM-institutet - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

SOM-institutet

vid Samhällsvetenskapliga fakulteten

SOM-institutet
Box 710
405 30 Göteborg
Besöksadress: Seminariegatan 1 B, 413 13 Göteborg


Prefekt: Monica Löfgren Nilsson

Visar 1 - 24 av 24

Namn Titel Telefon E-post
Hedman, Ulrika Administratör 031-786 6134 ulrika.hedman@som.gu.se
Andersson, Ulrika Forskare, Föreståndare, bitr/​stf 031-786 4974 ulrika.andersson@som.gu.se
Carlander, Anders Forskare 031-786 3092 anders.carlander@gu.se
Lundmark, Oskar Sebastian Forskare 031-786 5850 sebastian.lundmark@som.gu.se
Rönnerstrand, Björn Forskare 031-786 6493 bjorn.ronnerstrand@som.gu.se
Öhberg, Patrik Forskare 031-786 1537 patrik.ohberg@som.gu.se
Cöster, Angelica Forskare, biträdande angelica.coster@gu.se
Nyman, Anders Forskare, biträdande anders.nyman@gu.se
Wallin, Anton Forskare, biträdande anton.wallin@gu.se
Jansson, Daniel Kommunikatör 031-786 5529 daniel.jansson@som.gu.se
Bergström, Annika Professor, Proprefekt annika.bergstrom@jmg.gu.se
Nilsson, Lennart Seniorforskare 031-786 1595
Weibull, Lennart Seniorprofessor 031-786 1218 lennart.weibull@som.gu.se
Andreasson, Maria Undersökningsledare 031-786 6898 maria.andreasson@gu.se
Wärnlöf Bové, Klara Undersökningsledare 031-786 1238 klara.bove@som.gu.se
Andersson, Felix Undersökningsledare, bitr 031-786 3210 felix.andersson@gu.se
Carlsten Rosberg, Joel Undersökningsledare, bitr 031-786 4375 joel.carlsten.rosberg@gu.se
Cassel, Sophie Undersökningsledare, bitr 031-786 4006 sophie.cassel@gu.se
Enström, Daniel Undersökningsledare, bitr daniel.enstrom@som.gu.se
Falk, Elisabeth Undersökningsledare, bitr 031-786 3105 elisabeth.falk@gu.se
Markstedt, Elias Undersökningsledare, bitr elias.markstedt@gu.se
Sandelin, Frida Undersökningsledare, bitr 031-786 3004 frida.sandelin@som.gu.se
Weissenbilder, Marcus Undersökningsledare, bitr 031-786 5343 marcus.weissenbilder@gu.se
Löfgren Nilsson, Monica Universitetslektor, Prefekt 031-786 1186 monica.lofgren-nilsson@jmg.gu.se

Visar 1 - 24 av 24

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?

Denna text är utskriven från följande webbsida:
http://gu.se/omuniversitetet/enheter/?sortBy=employmentPosition,lastName,firstName&selectedTab=2&departmentId=022090
Utskriftsdatum: 2019-12-12