Till sidans topp

Sidansvarig: Telefonväxeln
Sidan uppdaterades: 2018-05-25 15:09

Tipsa en vän
Utskriftsversion

Team webb och kommunikation - Göteborgs universitet Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Team webb och kommunikation

Del av Digitala tjänster  vid Göteborgs universitetsbibliotek

Team webb och kommunikation
Leveransadress: Vasagatan 2, 411 24 Göteborg
Besöksadress: Vasagatan 2 A, 411 24 Göteborg


Teamledare: Carin Bjarsch

Om enheten

Webbteamet arbetar med design och utveckling av bibliotekets tjänster på universitetsbibliotekets externa och interna webbplats. All utveckling, förvaltning och utvärdering sker med användarnas behov och beteenden i centrum.

Kontakta oss: webb@ub.gu.se

Visar 1 - 6 av 6

Namn Titel Telefon E-post
Carlgren, Malin Kommunikatör 031-786 1711 malin.carlgren@ub.gu.se
Eiman, Kerstin Kommunikatör 031-786 5502 kerstin.eiman@ub.gu.se
Bjarsch, Carin Universitetsbibliotekarie, Teamledare 031-786 2339 carin.bjarsch@ub.gu.se
Crespo, Alejandro Universitetsbibliotekarie 031-786 1156 alejandro.crespo@ub.gu.se
Lunde, Kajsa Universitetsbibliotekarie, Tjänstledig kajsa.lunde@ub.gu.se
Kull, Magnus Verksamhetsarkitekt 031-786 2005 magnus.kull@ub.gu.se

Visar 1 - 6 av 6

Sidansvarig: Telefonväxeln|Sidan uppdaterades: 2018-05-25
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?